Problem z alkoholizmem a poczucie winy

Uczęszczałam na grupę AA,teraz zdecydowałam,że nie będę tam chodzić.Pomyliłam relacje Pani psychoterapeutki z moją osobą,po prostu za wiele od Niej wymagałam.A Ona prowadziła mnie od początku mojego leczenia po okazaniu Jej braku szacunku uznałam,że uczęszczanie na grupę było by męczące i dla Niej i dla mnie.Lecz mam totalnego doła,bo zawiodłam przede wszystkim samą siebie i Ją bo we mnie wierzyła i to było szczere.Czy poczucie winy minie? jak sobie z tym poradzić?Bardzo proszę o odpowiedz.

Dzień dobry,

Nie rozumiem dlaczego miałaby Pani rezygnować z grupy. To co dzieje się między osobami w grupie, jak najbardziej może być "materiałem do pracy" ... i tym bardziej w takiej - trudnej dla Pani - sytuacji, powinna Pani wrócić.

Witam, może warto porozmawiać z psychoterapeutką o tej sytuacji kolejny raz. Ewentualnie z innym specjalistą. Anna Miżowska