Problem z apetytem u dwulatka

Witam. Moj dwuletni syn ma problem z apetytem. Trwa to juz kilka miesiecy. Nie chce jesc miesa, wedlin, warzyw. Jedyne co spozywa to jogurty, nalesniki, suche pieczywo. Jego stolec jest bardzo ciemnego zielonego koloru i jest luzny. Ma rowniez AZS. Ostatnimi czasy doszedl suchy duszacy kaszel, zolty nalot na jezyku i powiekszone wezly chlonne. Nie goraczkuje nie byl rowniez przeziebiony. Mieszkam za granica. Uslyszalam ze jestem przewrazliwiona matka :/

Dzień dobry, istnieje prawdopodobieństwo, że dieta Pani syna jest niedoborowa w kluczowe składniki, podany asortyment posiłków/potraw jest bardzo skąpy. Nie wiem czy dieta dziecka była rozszerzana zgodnie z zaleceniami, czy wprowadzała Pani dziecku sukcesywnie wg schematu żywienia niemowląt, poszczególne posiłki w kolejnych miesiącach życia. Być może tam trzeba szukać genezy obecnej sytuacji. Proponuję konsultację z pediatrą, który zbada dziecko i zleci konieczne badania. W każdym razie dieta dwulatka nie powinna składać się wyłącznie z jogurtów, suchego pieczywa i naleśników....
Pozdrawiam