Problem z barkami u zawodowej pływaczki

Witam. Jestem z zawodu pływaczką i od ponad roku mam problemy z barkami a szczegolnie lewym. W sezonie bolą bez przerwy, zazwyczaj jeden a drugi nie. Wyglądają normalnie. Bol jest ostro kłujący przy dotykaniu( kość przy koncu obojczyka i za nim ). Przy podnoszeniu reki w bok bol promieniuje do polowy ramienia. Podczas treningów i codziennych czynności raczej nie boli. W wakacje gdy mam przerwę bol częściowo znika ale gdy zaczynam trenować znowu sie pojawia. Co mi jest?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ortopedy. Prawdopodobnie wynika to z nadwyrężenia aparatu wiezadłowego stawu. Należy wykonać badania obrazowe.