Problem z barkiem i nadgarstkiem tydzień po upadku

witam tydzień temu wywrucilem sie na rowerze walnelem dosc mocno o beton o proste rece po tym wypadku dojechalem jakos do domu ale mialem ograniczony ruch i straszny bol minol tydzien z lewa reka jest juz lepiej ale z prawa nie do koncza nie jestem w stanie dotknac barku oraz skrecac prawidlowo nadgarskiem do tego przeszywający ból w przedramieniu prosze o pomoc znajduje sie aktoalnie w Holandii mój przełożony bagatelizuje sprawe a ja nie wiem czy to stluczenie czy moze cos powarzniejszego

Prawą kończynę jak pan z niej nie korzysta unieruchomić w temblaku. Wskazane jest wykonać rtg barku, nadgarstka a po wykluczeniu złamań - usg barku dla oceny ścięgien. Miejscowo okłady z lodu i żel - z diklofenakiem lub ketoprofenem. Wizyta u ortopedy wskazana.