Problem z biciem serca dziecka w 9. tygodniu ciąży

Witam, byłam u ginekologa w 9 tygodniu ciąży i lekarz mi nic nie powiedział na temat bicia serca dziecka, czy to możliwe że serce już nie biło czy lekarz nie miał odpowiedniego sprzętu do stwierdzenia tego.? w 12 tygodniu miałam wykonany zabieg łyżeczkowania. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

niestety w tym wypadku jest wiele możliwości. Ale sadzę, że gdyby lekarz stwierdził iż coś jest nie tak z rytmem serca dziecka na pewno by Panią poinformowal w czasie badania.