Problem z biegunkami i bóle brzucha

Witam Panstwa, Od pewnego czasu mam problemy z biegunkami. Od bardzo dawna nie mialam normanego stolca. Moj stolec jest kolor jesnego bezu , a czasem nawet ma kolor pomaranczowy , ostatnio z 2 -3 razy mialam koloru czerwego , dodam ze nie jam buraków czy innych czerwonych potraw . Mam czasem kucia w dole brzucha i bole brzucha, co to moze byc? Prosze odpowiedz/ Pozdrawiam serdecznie , Anita 24l

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w tej sytuacji konieczna jest wizyta u gastroenterologa, który po osobistym badaniu wskaż dalsze postępowanie diagnostyczne, określi ryzyko chorobyzapalnej jelit.