Problem z błędnikiem i zaburzenia równowagi

Witam, kiedy jestem w miejscu gdzie jest duzo ludzi zaczynam miec problem z blednikiem. Szumi mi w glowie I mam jakby zaburzenia rownowagi, lekkie zawroty glowy. Czasami na wystawach przez chwile mysle ze stojacy manekin to prawdziwy czlowiek I na odwrot. O co tu chodzi?

Małgorzata Panek

Bez badania lekarskiego nie można określić przyczyny.
Wskazana może być konsultacja laryngologiczna (konieczne skierowanie).
Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam