Problem z bliskością po poronieniu - czy wszystko samo wróci do normy?

Poroniłam samoistnie, od tego momentu mam problem z bliskością i boję się kontaktu intymnego. Czy wszystko samo wróci do normy?

Dzień Dobry Pani :)

Opisane przez Panią doświadczenie jest bolesnym doznaniem emocjonalnym.
Zalecałabym Pani, by skorzystać ze wsparcia psychologicznego.

Z życzeniami dla Pani tego, co jest dla Pani teraz najbardziej potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605