Problem z bólem i zdrętwieniem kończyn dolnych u 31-latka

Szanowni Państwo, mam 31 lat i od pewnego czasu mam problem z bólem/zdrętwieniem kończyn dolnych. Ból utrzymuje się powyżej miesiąca, a jego charakterystyka jest bardzo różna - od zupełnego braku bólu, przez kucia w udzie/udach lub łydce/łydkach, ociężałe zmęczone nogi i inne. W trakcie ostatnich badań okazało się, że mam złe wyniki następujących oznaczeń: ASPAT - 150 U/l ALAT 353 U/l Ferrytyna 651 ng/ml WBC 3,73 Cholesterol całkowity 2,49 mmol/l Żelazo 31,3 umol/l Czynnik reumatoidalny dodatni Otrzymując wyniki badań dostałem również skierowanie na usg gdzie została wykazana stłuszczenie wątroby (trzustka i pozostałe narządy bez zarzutu), bez zmiany jej rozmiarów. Nie będę ukrywał, że piję alkohol kilka razy w tygodniu od 3 lat. Biorę też modafinil w dawce 100-150 mg/dziennie. Po otrzymanych wynikach odstawiłem alkohol i lekki i zacząłem stosować sylimarol, essentional forte, TUDCA i NAC. Moje pytanie jest następujące - jak długi czas zajmuje regeneracja wątroby? Nie jestem osobą otyłą, staram się zdrowo odżywiać oraz odstawiłem wszystkie używki. Z poważaniem, Mateusz

Dzień dobry, proces regeneracji przebiega u każdego indywidualnie, jest to w dużej mierze zależne od zaawansowania uszkodzeń. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego, unikać używek i stosować zdrową, zrównoważoną dietę.