Problem z bólem mięśni i kręgosłupem

witam od kilku lat mam problemy z bolem miesni kregoslupa teraz zaczely sie bole palcy i zaczerwienienia stawow paliczkowych badania krwi dobre z wyjatkiem ANA 1/ 320 CRP w normie boli mnie rowniez glowa zoladek i stopy gastroskopia zapalenie zoladka lekarz nie widzial choroby wyslal mnie do psychiatry biore redomex zolidem i xanax juz ponad rok leczenie nie jest skuteczne obecnie po trzeciej wizycie u reumatologa dostalam lek plaquenil 200 mg podejrzenie tocznia kontrola za 2 miesiace

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować zaleconą terapię. W przypadku braku poprawy konieczna będzie ponowna wizyta u lekarza.