Problem z bólem mięśniowym u 62-latki

Przejdę jakieś 50 metrów i zaczyna się ból mięśniowy łydki i uda. Jakby potworny zakwas. Neurolog mówi od kregoslupa-zas rodzinny że to miesien gruszkowy. Rehabilitacja nic nie daje..Boli niemiłosiernie-ulgę przynosi siedzenie ai

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę skonsultować się z chirurgiem naczyniowym aby wykluczyć przyczynę naczyniową.