Problem z bólem pleców, który trwa od 2 miesięcy

Witam. Już praktycznie od 2miesiecy bardzo bolą mnie plecy w dolnej części ciała. Nie wiem czy to nerki czy pod nerkami ale ból się nasila z każdym dniem. Czasem wyprostować się nie mogę jak przy bolu korzonkow. Boli mnie w trakcie odpoczynku najbardziej ale przy wysiłku też. Dodam że również brzuch mnie czasem boli w różnych częściach. Raz przy żołądku raz przy jajnika h. Proszę o poradę

Szanowna Pani, proszę udać się do lekarza POZ, ponieważ należy wykonać RTG odcinka lędźwiowego