Problem z brwiami u 27-latki

Witam. Mam problem z brwiami. W pewnym miejscu w jednej i w drugiej brwi nie rosną mi włoski- w ogóle nie odrastają. Codziennie muszę je dorysowywać kredką do oczu. Co mogę zrobić aby to zmienić? Muszę zawsze uważać żeby kredki nie rozmazać. Jest to bardzo uciążliwe. Proszę o pomoc

Witam serdecznie,
w tej sytuacji mogę zaproponować odżywkę do brwi, np. Revitalash odżywka do brwi Revitabrow advanced lub makijaż permanentny brwi.

Pozdrawiam,
ES