Problem z cellulitem na tylnej części ud i na pośladkach

Witam :) Już od dłuższego czasu męczy mnie cellulit na tylnej stronie ud i na pośladkach : / . Mam 165 i ważę 53-52 kg. Nie mam pojęcia co robić okropnie się go wstydzę ,więc unikam jakichkolwiek krótszych spodenek czy spódnic kompletnie nie wiem co robić stosuje tabletki "detocell" no ,ale jak na razie efektów nie widać . Jak mogę go zwalczyć ?

Cellulit jest złożoną choroba tkanki podskórnej u podłoża, której leżą problemy z krążeniem krwi w małych naczyniach. Powstajacy zastój żylny, gromadzace się w tkance tłuszczowej toksyny dają z czasem bardzo nieestetyczny wyglad pomarańczowej skórki. Jak sobie z tym radzić? Po kolei , ale zawsze równolegle:)
- odpowiednia dieta
- aktywność fizyczna
-karboksyterapia
-mezoterapia
Zapraszam