Problem z chłopakiem, który nie chce razem zamieszkać

Witam mój chłopak ma 24lata ja 22 i mam problem z nim on nie chce się do mnie wprowadzić mimo tego że mieszkam sama a on ma tak małe mieszkanie ze śpi ze swoją matką w jednym pokoju a w drugim śpią dziadkowieJesteśmy ze sobą 3 lata a on nadal chce mieszkać z nimi w tak małym mieszkaniu.Jak z nim o tym rozmawiam dochodzi zawsze do awantury.zastanawiam się czy on się w ogóle kiedyś od nich wyprowadzi.Zaczyna mnie to wkurzać czy mam w ogóle powody do tego?Może on jest mamisynkiem? Mam go zostawić ?

Witam. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu ze specjalistą aby lepiej poznać Pani sytuację bo tak przez internet to nie trudno o wyciągnięcie złych wniosków.
Magdalena Brabec

Witam. To bardzo skomplikowana sytuacja i wymagałaby dłuższego omówienia - w sensie uzyskania większej ilości informacji i od Pani, i od Pani partnera. Jeżeli uważa Pani, że wyczerpały się Państwo możliwości samodzielnego rozwikłania tej sprawy, to zachęcam do zgłoszenia się na konsultację psychoterapeutyczną pary. Pozdrawiam