Problem z chodzeniem do przedszkola u 3-letniego dziecka

Moja trzyletnia wnuczka od roku chodzi do przedszkola pryw.gdzie jest tylko 6 dziecimod dwoch tygodni płacze od rana,dostaje spazmów,wymiotuje,boli ja brzuszek,w przedszkolu z małymi przerwami rowniez,tlumaczymy ze musimy iść do pracy a ona do przedszkola itd Panie twierdzą ze nic sie nie zmieniło nie wiedzą o co chodzi a mała mówi że nowa pani krzyczała,ciagle ma czerwone oczy w domu bardzo dobrze je wszystko chetnie smakuje waży 18 kg w przedszkolu nie je nic tylko kotlety jak sa co robić?

Proponuję rozważyć zmianę przedszkola. Zbyt małe grupy niekiedy niewystarczająco stymulują rozwój społeczny i emocjonalny dziecka

Witam,
w przedszkolach zatrudniany jest psycholog,do którego można się udać z problemem i spowodować obserwowanie dziecka w trakcie zajęć/być może wycofuje się z grupy,nadmiernie stara podporządkować,co odreagowuje w domu/.Można też zaproponować osobistą obserwację przez rodzica lub Panią i na tej podstawie wyciągnąc wnioski.Trzyletnie dziecko,które nie ma treningu wśród rówieśników/jedynak/,ma prawo do przezywania trudności z adaptacją.Zresztą jest wiele innych powodów stresu związanego ze zmianą trybu życia.
Pozdrawiam serdecznie