Problem z chodzeniem przy hemoroidach

Witam mam teraz ostatnie stadium hemoroidów, mam problem z chodzeniem i siadaniem, gulka nie jest duża, ale nie chce się schować i odczuwam ból, obecnie nie mogę wybrać się do lekarza, nie mam ubezpieczenia i dopiero za kilka dni będę miała ubezpieczenie z Urzędu. Czy Diosminex i maść procto-hemolan na razie wystarczą? Hemoroidy u mnie wracają coraz częściej i są coraz bardziej bolesne, czy idąc do lekarza mogę od razu prosić o zabieg i czy długo się czeka na operację?

Piotr Pilarski

Może Pani stosować te maści. Mogą przynieść ulgę jednak nie zlikwidują problemu. Najprawdopodobniej na pierwszej wizycie zapisze Panią do kolejki i przy kolejnej wizycie usunie chyba, że pójdzie Pani prywatnie.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza proktologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.