Problem z chodzeniem z powodu bólu stopy

Witam, mam kłopoty z chodzeniem. Boli mnie prawa noga z przodu nad kostką. Nie wiem czy ma to związek z bólem w prawej pachwinie. Pięć lat temu miałam robiony zabieg - koronarografię. Przy chodzeniu mam taki silny krótki uścisk w pachwinie. Zdarza się,że jak schodzę ze schodów, to mogę się wywrócić. Bywało, że miałam wysoki cholesterol, obecnie mam w normie. Pozdrawiam

Myślę, że ból w zakresie stopy nie ma nic wspólnego z przebytą w przeszłości koronarografią ani bólem w pachwinie. Trudno mi określić czym może być spowodowany ten ból bez bezpośredniego badania. Z takim problemem najlepiej skonsultować się z ortopedą. Podłożem takich dolegliwości mogą być jakieś zmiany zwyrodnieniowe w zakresie stawów stopy. Zapewne będzie konieczne wykonanie RTG stopy i/lub podudzia. O wszystkim zadecyduje ortopeda po bezpośrednim badaniu.