Problem z ciągłym uczuciem gorąca na twarzy

Witam mam problem z ciągłym uczuciem gorąca na twarzy. Utrzymuje się ono dość długo, ciężko mi wytrzymać w ciepłym pomieszczeniu, twarz jest nasreaktywna. Lekarze mówią że taka moja uroda typ skóry i nic nie zalecają. Badania mam w normie. Jakie zabiegi pomogą przy tym problemie? Dodam, że jest to dla mnie strasznie ciężkie szczególnie w zimie i lecie. Proszę o porady. Kosmetyki używam do cery naczyniowej, łagodne, nie odpalam twarzy chronie filtrem zażywam Wit c i rutynę. Laser? IPL?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u dermatologa oraz w gabinecie medycyny estetycznej, gdzie doradza Pani odpowiednie zabiegi.
Pozdrawiam

Witam należy udać się na konsultację do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej i po konsultacji lekarz postawi diagnozę i dobierze odpowiednie zabiegi.