Problem z ciążą: czy współżycie co dwa dni daje większą szansę?

Witam. Mam kilka pytań. 1. Staram się z mężem od dziecko od 3 miesięcy. Współżyjemy od 2 miesięcy co 2 dni i nic. Nadal dostaję miesiączkę, a nie wyliczę dni płodnych, ponieważ mam bardzo nieregularne cykle. Dlaczego tak jest, skoro ryzyko współżycia co 2 dzień powinno być bardzo duże, a tu jak narazie nic. Proszę o poradę.  2. Czy kiedy kobieta jest zapłodniona, a raczej kiedy w jej organiźmie trwa zapłodnienie komórki jajowej, to czy podczas tego cyklu występuje miesiączka? 3. Czy kiedy już doszło do zapłodnienia, to czy nie będzie się już miało miesiączki, czy jeszcze miesiączka może występować mimo, iż kobieta jest zapłodniona? 4. Czy zawsze występują u kobiety objawy ciąży? Bardzo proszę o odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Zbyt krótko stara się Pani o dziecko, aby podejrzewać problemy z zajściem w ciążę.
Jeżeli w danym cyklu dojdzie do zapłodnienia, to miesiączka zazwyczaj nie występuje. Zdarza się, że kobiety będące w ciąży mają 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. Zatem krwawienie nie wyklucza na 100% ciąży.
Objawy ciąży są sprawą indywidualną.  Nie u każdej kobiety są takie same.
Pozdrawiam.