Problem z ciśnieniem w 36. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 36 tygodniu ciąży, mam problem z ciśnieniem tzn w domu przy pomiarach mam idealne a u lekarza ostatnio 160/90 dał mi dopegyt żebym nie miała takich skoków. Ja wiem ze tak działa na mnie wizyta u lekarza...i źle się czuję po tym dopegyt. Nie wiem czy dalej brać te leki.

Piotr Pilarski

Proszę powiedzieć o tym lekarzowi. Przy tzw. ciśnieniu białego fartucha nie stosuje się leczenia.

Pozdrawiam.