Problem z defloracją

Razem z moim chłopakiem spróbowaliśmy uprawiać seks, ale on nie może we mnie wejść. Pomóżcie!
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,
Jeżeli oboje rozpoczynacie współżycie, pierwsze próby mogą być mniej udane. Niezależnie od Waszej ochoty możecie odczuwać wewnętrzny strach przed bólem, niespełnieniem, niechcianą ciążą i innymi, co w konsekwencji może doprowadzić do problemów ze wzwodem, a u Ciebie do niewystarczającego nawilżenia pochwy. Na początku dobrym sposobem na walkę z suchością pochwy będą różnego rodzaju żele nawilżające. Próbujcie powoli budować atmosferę. Małymi krokami uda się doprowadzić do pełnej penetracji.
Pozdrawiam.