Problem z doborem soczewek kontaktowych po wszczepieniu sztucznej soczewki

Dwa mce temu wykonano mi wszczep soczewki wewnatrzgałkowej.Wada byla -17.00.Wszczepiono mi soczewke jednoogniskowa firmy Alcon Acrysof IQ.Po operacji zostala wada OL -0.75 i 0.75 cyl.;oko prawe - 0.25 i 1,25 cylinder.Po tej operacji pojawily sie tzw plusy. 1,5 na obu oczach.Mam problem z doborem soczewek kontaktowych.Niedlugo musze wrocic do pracy jako kierowca.W okularach jest tragedia.Czy mozna wykonac jakaskolejna operacje ktora rozwiazala by moj problem?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.