Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 6 5 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z drżeniem mięśni u 28-latki

Witam. Od jakiegos czasmu man dziwne objawy a mianowicie drza mi miesnie( w taki sposób jak czasami pod okiem przy niedobrze magbezu) Ale głównie w nogach i stopach( w stanie czasami jakby drzal mi nerw który porusza jednym z palców u stopy ) dodatkowo mam jakby zawroty głowy takie uczucie jakby rozjezdzaly mi się nogi albo ziemia uciekła mi spod nog. Często też mrowieja mnie łydki i stopy. Badania krwi wraz z elektronlitami wszystko w normie miałam robione RMI glowy i szyji które nic nie wykazało. Od prawie dwóch lat ciągle mnie coś boli ciągle coś mi dolega ciągle mam wraznie że coś mi jest Ale nic nie wychodzi w badaniach A ja czuje się źle. Co to może być??? Czy takie objawy może dawać nerwica kiedyś neurolog stwierdzil ze mam napady lękowe. Proszę o pomoc bo chyba oszaleje. Dziękuję
KOBIETA, 28 LAT około miesiąca temu

Profilaktyka udaru mózgu

Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.

Szanowna Pani,

jeśli neurolog zasugerował czynnik psychiczny, w związku z tym - zachęcam do konsultacji i szczegółowej diagnostyki w Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam serdecznie

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy