Problem z drżeniem rąk u 59-letniego kierowcy

witam,mam 59 lat i odwieczny problem z drzeniem rak jestem kierowca w transporcie miedzynarodowym i coraz bardziej mi to przeszkadza,malo tego problem sie chyba nasila.mialem wykonane badanie tomografem ktore nie pokazalo zadnego problemu.prosze o pomoc lub podpowiedz jakie badania moge lub powinienem jeszcze wykonac zeby choc czesciowo poradzic sobie z choroba,wiem i zdaje sobie sprawe ze do konca zycia bede sie z tym borykal lecz moze troszke mniej.pozdrawiam.wieslaw

Do pełnej konsultacji Neurologicznej z wynikami badań
Jak ciśnienie krwi; waga, jak tarczyca, jak elektrolity i glukoza,
Jaki ogólny stan zdrowia i tryb życia???
Pozdrawiam