Problem z dzieleniem pokoju z innymi

Witam, od dwóch lat jestem zmuszona mieszkać w akademiku i dzielić pokój z innymi.. nie potrafię sobie jednak znaleźć miejsca, każdy ruch, słowo a nawet zwykła obecność współlokatorki działa mi na nerwy, czuję paniczny lęk i strach, nie umiem się skupić na nauce czy robieniu czegokolwiek... mam kłopot z zasypianiem w jej obecności, z nerwów boli mnie żołądek... oddycham dopiero wtedy gdy wychodzę na dłużej z pokoju, ale wracam z niechęcią i historia się powtarza... czy jestem chora? co mi jest?

Sytuacja na pewno generuje w Pani dużo lęku. Na pierwszy rzut oka chyba trochę więcej niż powinna. Proponuję omówić to z psychologiem i spróbować znaleźć powód Pani dyskomfortu.