Problem z dziwną wysypką na nogach oraz na reszcie ciała

Witam! Od kilku dni pojawiają mi się na nogach dziwne krosty są one duże, swędzące oraz na reszcie ciała pojawiają się pojedyncze małe krostki. Występuje ciągły intensywny katar, kichanie oraz opuchnięte oczy. Mam 17 lat a na wizytę u lekarza muszę poczekać.

17 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

W pierwszej kolejności należałoby ustalić przyczynę powstawania zmian i
wyjaśnić czy na przykład zmiany wynikają z uczulenia, podrażnienia czy infekcji. Niestety ostatnia przyczyna wydaje sie najbardziej prawdopodobna ze względu na objawy towarzyszące. Niestety aby postawić rozpoznanie konieczne jest wykonanie badania
lekarskiego oraz dokładne zebranie wywiadu.

Najlepszym rozwiązaniem byłaby wizyta u lekarza, najlepiej dermatologa. Jeżeli termin jest odległy proszę skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu - termin wizyty z pewnością będzie szybki.
Warto również zastanowić się czy skóra jest właściwie pielęgnowana.Zmian proszę
nie drażnić. Do dermatologa nie jest konieczne skierowanie.

Pozdrawiam