Problem z emocjami i kłótniami w związku

Witam, Kolejny raz z chłopakiem od lipca nie jesteśmy razem, często się kłócilismy przez te 3 lata, czasami dochodziło do rozstan, potem wracał, przepraszał. Znowu było cudownie, mówił oczywiscie że my zawsze się dogadamy itd. I teraz po kłotni zaczął mnie wyzywać i całkowicie zerwał kontakt, napisał, że jego rodzice też nie chcą abyśmy byli razem, z fb usunął naszych wspólnych znajomych. Do psychologa po powrocie nie chciał iść ze mną, bo mówił że jest normalny. Co myśleć? Co robić?

Witam!
Wydaje mi się, że wystarczająco długo była Pani cierpliwa i wyrozumiała. Nie każdy związek ma szansę na powodzenie. Odradzam taki, w którym jest Pani wyzywana i taktowana bez należytego szacunku.
Pozdrawiam, życzę powodzenia. JPluta

Witam,
Coś się dzieje, że Pani chłopak, reaguje na obecną sytuację bardzo niedojrzale, jak dziecko. Niekiedy jest tak, że kiedy osoba nie radzi sobie w bliskiej reakcji lub ma trudność w podjęciu ważnych decyzji, zaczyna się regresować ( zachowywać się niedojrzale) i na oślep ranić bliskie osoby. Może należy odczekać jakiś czas (jeśli Pani chce ratować związek), by wrócić do tematu "bycia" razem. Jednak kontynuacja wspólnej terapii, jeśli zdecyduje się Pani być z nim jest bardzo ważna, by w przyszłości takie reakcje z jego strony się nie pojawiły. A może warto, aby każde z Państwa poszło na swoją terapię. Powodznia

Wydaje mi się, że w tej sytuacji powinna Pani odpuścić sobie tą relację. Również w przypadku, gdyby chłopak znów chciał do pani wracać, gdyby przepraszał itd. Takie zachowanie wskazuje na bardzo niską dojrzałość emocjonalną, z którą sam zainteresowany musi sobie poradzić. Pozdrawiam.