Problem z emocjami i nerwowość w rodzinie

witam jestem ciagle nerwowa byle co wyprowadza mnie z ruwnowagi mam 2 dziecim do nich tez cierpliwosci nie mam czesto klucimy sie z partnerem nic mi nigdy nie pasuje zawsze chce postawic na swoim niewiem co jest ze mna prosze o pomoc mam 21 lat . ciagle wyprowadzam sie do mamy

Witam,

Myślę, że mogłaby Pani pomóc terapia indywidualna lub grupowa. W Gdańsku można skorzystać z takiej opcji w ramach NFZ w szpitalu lub prywatnie.
Nie wątpię, że cierpi Pani i bycie w stanie ciągłego poddenerwowania źle wpływa na całe Pani życie, musi to być bardzo męczące.

Warto zgłosić się do psychologa i przyjrzeć głębszym przyczynom chronicznej drażliwości. Specjalista pomoże nie tylko poradzić sobie z emocjonalnymi przyczynami kryzysu, ale także pracować nad zmianą, by w przyszłości rozwiązywać konflikty w bardziej adaptacyjny sposób (niż np wyprowadzka). Jeśli problem leży stricte w relacji partnerskiej- warto podjąć psychoterapie par i małżeństw.

Witam. Jest Pani bardzo młodą osobą i jest Pani prawdopodobnie trochę niedojrzała emocjonalnie. Przydałoby się przyjrzeć swoim potrzebom i emocjom i nauczyć się konstruktywnych sposobów komunikowania się. Zachęcam do wizyty u psychologa. Pozdrawiam i życzę powodzenia!