Problem z emocjami w stosunku do żony

Witam! Mam 38 lat żyję w związku małżeńskim od 12. Mam problem z emocjami w stos.do żony. Potrafię w chwilach złości obrażać słowami obelżywymi. Jestem płaczliwy i przy niej nie potrafię się opanować. Ogólnie sytuacja nasza jest bardziej złożona ponieważ żona pracuje w Szczecinie a ja żyję z dziećmi w Słupsku. Jestem osobą, która doznała cierpienia zu na wcześniejszą zdradę. W konsekwencji wybaczyłem i postanowiliśmy żyć wspólnie.Chciałbym z Panią porozmawiać umawiając się na wizytę. Krzysztof

Mgr Iwona Siudak Psycholog, Olkusz

Witam z tego co Pan pisze mieszka Pan w Słupsku. Mój gabinet mieści się natomiast w Olkuszu i w Krakowie, więc nie wiem czy ma sens wizyta u psychoterapeuty w tak odległym miejscu biorąc pod uwagę fakt, że może jednorazowa wizyta w tej sytuacji może okazać się niewystarczająca. Może lepiej poszukać specjalisty bliżej miejsca zamieszkania ? Pozdrawiam Iwona Siudak

Witam, zdecydowanie warto przepracować swoje uczucia do żony w relacji z psychoterapeutą. W Słupsku znajdzie Pan na pewno zarówno prywatne jak i NFZ-towskie placówki oferujące pomoc. Może Pan też poszukać specjalistę oferującego pomoc np. przez skype, ale ta forma kontaktu z psychoterapeutą ma swoje ograniczenia.Pozdrawiam