Problem z erekcją a filmy pornograficzne

Witam. Mam probblem, a bardziej moj chlopak. Mieszkamy razem od miesiaca, wczesniej jak jeździliśmy do siebie co tydzień nie bylo z tym problemu. Chodzi o seks. Moj chlopak nic nie reaguje na moj dotyk, a w historii przeglądarki czesto sa strony pornograficzne. Rozmawialam z nim raz - obawiałam sie, ze to ze mna cos jest nie tak. Mowil, ze tez go to meczy, bo jako moj mezczyzna chce mnie zadowolić. Co zrobic? Oglądanie w internecie go podnieca a kobieta w łóżku obok nie? Prosze o pomoc.

Dzień dobry,

Wygląda na to, że Pani chłopak czuje się niepewnie w relacji erotycznej z Panią, a powody tego stanu mogą być różne. Najczęściej jednak tego rodzaju sytuacje zdarzają się osobom młodym i niepewnym swojej "sprawności", co wynikać może po prostu z braku doświadczenia. Z Pani opisu można też wnioskować, że nie czuje się Pani przez niego w pełni zaspokajana w seksie, a rozmowy na ten temat, zamiast pomagać, tylko pogłębiają problem.

Dlaczego oglądanie w internecie podnieca, a kobieta w łóżku nie? Otóż prawdopodobnie dlatego, że internetowy "obiekt" nie ma wymagań i nie trzeba o niego zabiegać i się starać, tymczasem żywa kobieta w łóżku już tak nie ma.

Wydaje się, że w tej sytuacji najlepiej byłoby, gdybyście oboje skorzystali z konsultacji seksuologicznej bądź psychologicznej, podczas której warto by się przyjrzeć zarówno relacji erotycznej jak i relacji w ogóle.

Pozdrawiam.