Problem z erekcją i podnieceniem

witam od pewnego czasu mam problem taki ze nic mnie nie podnieca czlonek wcale mi nie staje jak chce sie kochac z zoną brałem takie tabletki jak permen king ale nic to ie daje ja ja kocham przy ostanim stosunku mastrbowałem sie zeby mi ustal ale nawet nie drgnol tylko poleciala sperma 10lat temu mialem wycinane wodniaki na jadrze i do dnia dzisiejszego jest one powiekszone chociaz nie sadze zeby bylo to przyczyna bo caly czas bylo dobrze prosze o prade niechce zeby mje malzenstwo runelo

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa. Konieczny jest osobisty kontakt, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.
Stosowanie suplementów diety dostępnych bez recepty jest bezzasadne.

Pozdrawiam!