Problem z erekcją i stosunkami u 19-latka

Witam, mam problemy z erekcja i odbywanym stosunkiem z partnerka. Na poczatku mojego zwiazku moglismy to robic prawie caly czas, nie mialem problemow z erekcja. Teraz albo nie chce mi stac, albo w trakcie stosunku opada. Pojawil sie jeszcze jeden problem, po wytrysku penis opada i nie chce stanac spowrotem nawet po godzinie... Zaskoczylo mnie to bardzo bo wczesniej takich problemow nie mialem, moglem dochodzic po 4 razy a penis stal caly czas. Prosze o pomoc.

Nie jest dobre maksymalne eksploatowanie penisa "cały czas"...
Szczęśliwie w Inowroclawiu jest lekarz seksuolog i proszę zasięgnąc jego opinii, jeśli objawy nie bedą ustępować.
Pozdrawiam. JW, Poznań.