Problem z erekcją i uzależnieniem od masturbacji

WitamMam 19 lat i mam problem z erekcja, bylem uzalezniony od masturbacji przez około 4 lata do teraz, od jakiegoś czasu jestem w stałym zwiazku, niestety moj penis nie ma poranny erekcji tak jak kiedys, zdarzaja sie ale co pare dni, a przy probie penetracji z dziewczyną nie osiagnałem pełnego wzwodu, od 2 tyg. nie masturbuje sie, ile potrzeba czasu zeby wszystko wróciło do normy i czy potrzebna jest wizyta u lekarza? Z góry dzięki M.

Witam, Przyzwyczajenie do określonego rodzaju stymulacji jest jak najbardziej możliwe do zmiany, czas potrzebny do tego jest bardzo zróżnicowany indywidualnie.Proponuję dać sobie i partnerce kilka miesięcy na spokojny rozwój wydarzeń, jeżeli po tym okresie problemy z uzyskaniem pełnego wzwodu podczas penetracji będą się utrzymywały proszę zasięgnąć porady seksuologa.Pozdrawiam