Problem z erekcją po zmianie partnerki

Czy potrzebna mi wizyta u seksuologa?Byłem z dziewczyną 3 lata,życie seksulane mieliśmy jak w filmach porno,dużo się wspólnie nauczyliśmy. Jednak po 3 latach gdy mnie zdradziła, oszukała na kase itp.Załamałem się.Po jakimś czasie zacząłem spotykać się z dziewczynami i z jedną miało już do czegoś dojść no ale...nie stanął.Potem druga próba w samochodzie gdy byłem napalony(bo podoba mi sie bardzo)stał mi ale potem opadł i nie ruszył...Jeśli chodzi wzwody poranne i nocne to są,przy masturbacji ok

Dzień dobry.

Istotnie, warto byłoby skonsultować problem z seksuologiem. Być może jego źródło leży w Pańskiej przeszłości, być może też ma związek z - jak rozumiem - dość przypadkowym seksem i w związku z tym zdenerwowaniem, czy wypadnie Pan dobrze.

Pozdrawiam.

Witam, wskazana konsultacja u psychologa -seksuologa. Prawdopodobnie problem ma podłoże psychologiczne, pourazowe, ale wymaga to zebrania dokładnego wywiadu i osobistego spotkania ze specjalistą.Pozdrawiam