Problem z erekcją podczas pierwszego razu z kobietą

Witam, mam 23 lata i od pół roku mam dziewczynę. Od jakiegoś czasu współżyjemy ze sobą, ale przytrafiła mi się niefajna sprawa - podczas gry wstępnej wszytko było ok., nawet podczas namiętnych pocałunków moja erekcja była w porządku, ale podczas nakładania prezerwatywy członek zrobił się miękki. Dodam, że to miał być mój pierwszy raz, bardzo się tym przejąłem. Próbowaliśmy jeszcze kilka razy, ale niestety się nie udawało. :( Bardzo mnie to przygnębia. Dodam, że wcześniej, kiedy nie miałem partnerki masturbowałem się kilka razy w tygodniu. Odkąd jestem z moją partnerką, która bardzo kocham i nie chcę już, aby takie sytuacje się zdarzały. Zdarza mi się to bardzo rzadko, a nawet postanowiłem skończyć z tym. I teraz pytanie brzmi, co może mi najlepiej pomóc - jakieś domowe sposoby, jakieś apteczne specyfiki czy potrzebuję więcej czasu, żeby w końcu nam się udało? Dodam, że nie palę papierosów, alkohol piję tylko okazyjnie. Pracuję i uprawiam trochę sportu. Zdarzają mi się również poranne erekcje. Pozdrawiam i proszę o pomoc i jakieś rady.

Witam!
Na podstawie opisu można przypuszczać, że przyczyną problemu nie jest podłoże somatyczne, ale psychiczne. W związku z tym warto zadbać o wyeliminowanie czynników stresowych, a także unikanie masturbacji w celu zwiększenia napięcia seksualnego. Jeśli o inne metody to można zadbać o dietę zawierającą afrodyzjaki oraz ewentualnie stosować suplementy adresowane dla mężczyzn. W tej chwili wydaje się, że nie ma powodów do obaw. Pozdrawiam serdecznie!