Problem z erekcją podczas zbliżeń

Dzień Dobry, Mam 21lat, Od dłuższego czasu (kilku miesięcy) zauważyłem u siebie problem z erekcją podczas zbliżeń z moją dziewczyną. Członek po prostu opadał bardzo szybko. I pomimo prób efekt zawsze był podobny. Mam kilka kg nadwagi,sporadycznie palę papierosy wiem że może to mieć wpływ. Ponadto zapewne stres. W przeszłości byłem uzależniony od masturbacji i robiłem to kilka razy dziennie. Czy powinienem się niepokoić? Może powinienem skorzystać z suplementu?

Dzień dobry!

Stosowanie suplementów diety dostępnych bez recepty jest bezzasadne i nieskuteczne.
Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa. Konieczna jest dłuższa rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!