Problem z erekcją podczas zbliżenia i zanik porannej erekcji

Współżyje z dziewczyną od pół roku ale ostatnio wydarzyło się coś zaskakującego podczas zbliżenia penis osiągnął erekcje a po minucie opadł... stało się to z dnia na dzień. Zanikła tez poranna erekcja. Nie pije, nie pale zdrowo się odzywam kiedyś się masturbowałem, ale przestałem. Co mogę zrobić oprócz wizyty u specjalisty aby temu zaradzić i wrócić do pełnej sprawności??

Incydentalne problemy z erekcją zdarzają się i nie wymagają leczenia. Jednak jeśli nie jest to rzadkie i incydentalne - to wymaga to diagnostyki lekarskiej. Pozdrawiam. seksuologia.blog

Lek. Jerzy WiÄznowski

Jeżeli sytuacja jest jednorazowa - nie martwiłbym się. Jeżeli problem stanie się częsty to będzie wymagało to diagnostyki urologicznej oraz seksuologicznej - troche info tu: https://klinikadlamezczyzn.pl