Problem z erekcją przy kontaktach z partnerką

Witam Mam 19 lat i problem z erekcją. Problem tkwi w tym że gdy jestem blisko partnerki która jest piękna i bardzo mnie pociąga mój penis nawet ma niepełne wzwody lub wcale. W ostatnim czasie sie kłóciliśmy przez dłuższy okres czasu więc nie wiem czy to mogłobyć wpływem. Masturbuję sie od 15 roku życia prawie codziennie. Proszę o jakieś konkretne rady tylko nie coś w stylu by skonsultowac sie z lekarzem. Może mógłbym dostać jakieś nazwy suplementów diety czy leków bez recepty które są skuteczne

Dzień dobry!

Z wstępnych informacji, które przekazał Pan w swoim liście, można domyślać się, że zaburzenia erekcji mają przede wszystkim charakter psychogenny - tzn. podłoże emocjonalne, związane z uczuciami, stresem, relacją z partnerką, sposobem myślenia o seksie itp. Możliwą przyczyną są też utrwalone nawyki masturbacyjne.

W takiej sytuacji właściwa jest konsultacja z psychologiem i rozważenie terapii. Niestety, nie jest możliwe pełne rozpoznanie sytuacji ani prowadzenia terapii bez osobistego kontaktu, jedynie za pośrednictwem Internetu.

Aby ostatecznie potwierdzić taką diagnozę i wykluczyć inne przyczyny (np. w zdrowiu fizycznym) konieczna jest konsultacja z lekarzem i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Niestety, nie istnieją suplementy czy czy inne środki dostępne bez recepty, które skutecznie leczyłyby zaburzenia erekcji, szczególnie dopóki nie jest odkryte i wyjaśnione, jaka jest ich przyczyna.

Pozdrawiam!