Problem z erekcją przy stosunkach

Jestem 19 letnim mężczyzną. Zacznę od tego, że stosunek uprawiam średnio 2 razy w tygodniu od 7 miesięcy. Na początku związku (nie byłem już prawiczkiem) potrafiłem wytrzymywać bez wystrysku około 30-60 minut i po stosunku dalej utrzymywał się wzwód lecz około miesiąc temu zacząłem dochodzić coraz szybciej. Aktualnie nie potrafię wytrzymać dłużej niż 3 minuty podczas stosunku (podczas gry wstępnej nie dochodzę bez znaczenia ile by trwała),po osiągnięciu orgazmu wzwód automatycznie opada.

Dzień dobry!

Zanik erekcji po wytrysku jest zjawiskiem fizjologicznym, prawidłowym i dotyczy wszystkich mężczyzn.
Podejrzenie wytrysku przedwczesnego należy osobiście skonsultować z lekarzem seksuologiem.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Niezależnie od Pana poglądów, stosunek seksualny trwający 3 minuty mieści się w normie. Przyczyny skrócenia czasu współżycia mogą być różne - począwszy od dużego podniecenia, skończywszy na zbytniej nerwowości w trakcie stosunku i obawie, że dojdzie Pan zbyt szybko.
Czasem też bywa tak, że na początku związku mężczyzna odkrywa w sobie pokłady męskich możliwości, które wiążą się między innymi z długodystansowymi stosunkami - wszystko po to, by zauroczyć partnerkę. Jednak w miarę czasu trwania związku, pojawia się "normalność" i brak konieczności "uwodzenia" partnerki, co skutkuje również "normalnym" stosunkiem i normalnymi reakcjami organizmu.
Opisany problem zaniku wzwodu po wytrysku jest naturalnym i normalnym zjawiskiem, nazywanym okresem refrakcji.

Pozdrawiam.