Problem z erekcją u 20-letniego mężczyzny

Problemy z erekcja u 20 latka . Witam Jakie mogą być przyczyny i co mozna zrobić z tym problemem . Chłopak silny , ćwiczy , bierze odrzywki , niedawno rozpoczął współżycie z kobieta , na początku było wszystko dobrze jednak po kilku dniach pojawił sie problem z erekcja . Prawdopodobnie stresuje sie ale czy to możliwe zeby ten problem trwał dzień w dzień bez poprawy . Prosimy i pomoc . Dziekuje i pozdrawiam

Nie podaje Pani miejscowości, więc nie mogę zasugerować gabientu, gdzie warto byłoby się udać w celu diagnostyki. Być może będzie w tym pomocny grafik z portalu "znanylekarz".
W celu diagnostyki lepiej wybrać gabinet lekarski seksuologiczny, a nie psychologiczny seksuologiczny.
Pozdrawiam. JW, blog seksuologia com.