Problem z erekcją u 24-latka

Osłabienie erekcji Witam! Od kilku dni mam problem z erekcją. Mam niepełny wzwód a nigdy w życiu nie miałem z tym problemu. Mam 24 lata, 196 cm i 86 kg, uprawiam sport, nie piję i nie palę,dobrze się odżywiam,a więc prowadzę aktywny tryb życia. Jestem w związku z moją partnerką już prawie rok. Czuję się teraz fatalnie..To stało się tak nagle..Może to stres,napięcie,brak seksu przez miesiąc bo dziewczyna wyjechała..Naprawdę nie wiem. Co mam robić? Proszę o pomoc i poradę. Pozdrawiam sportsman24

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli twoje ''dolegliwości'' pojawił się z dnia na dzień warto poszukać przyczyny organicznej. Oczywiście nie można wykluczyć stresu itp jednak nie warto ryzykować i bagatelizować tej kwestii. Polecałbym wizytę u seksuologa lub nawet w pierwszej kolejności u lekarza rodzinnego.

Zasadą jest jak najszybsze usunięcie objawu, żeby nie dołączył się mechanizm nerwicowy, tzw."nerwica oczekiwania"...
Potrzebna jest równoległa szybka diagnostyka dla uchwycenia przyczyny czy współprzyczyn.
Najlepiej konsultacja lekarza seksuologa.
U sportowców odgrywa często rolę destabilizującą stosowanie sterydów lub zbyt wiele suplementów (wątroba jest jedna...).
W poście brak informacji na ten temat...
Pozdrawiam.