Problem z erekcją u 42-latka

dobry wieczór mamproblem z erekcja podaje przykład gra wstepna dziewczyna dotyka mego penisa bieze do ust ale gdy próbuje odbyc stosunek itd ...po jakims czasie podniecenie mija mi imam wrazenie ze ona wogóle mnie nie podnieca jak by nie mysle otym co robie ...

Witaj!
Aby kompleksowo odpowiedzieć na pana zapytanie potrzeba osobistej wizyty u seksuologa, radzę udać się choć po poradę , dlatego że można opisać rożne warianty przyczyn ale dopiero osobista wizyta da panu więcej wiadomości .
Pozdrawiam