Problem z erekcją u 58-latka

Problem z erekcja .Bardzo bym chciał i partnerka również a tu zaskoczenie.Czy jest na to lek bo na chwile obecna jest tyle suplementów ze niewiadome co wybrać a i opinie nie najlepsze przez użytkowników opisane.mam 58 lat

Problemy z erekcją mogą być objawem poważniejszych schorzeń, np. sercowo-naczyniowych czy cukrzycy. Częstą przyczyną jest też otyłość.
To może być dobry moment na wizytę u lekarza rodzinnego i zrobienie kilku podstawowych badań laboratoryjnych.
Jeśli diagnostyka niczego nie wykaże - są leki poprawiające erekcję. Ale sugerowałbym raczej te na receptę. Suplementy mają niewielką skuteczność.

Dzień dobry.

Pański problem ma prawdopodobnie źródło związane z Pańskim wiekiem - tak już niestety jest, że u mężczyzn w w dojrzałym i bardzo dojrzałym wieku pojawiają się różnego rodzaju kłopoty utrudniające współżycie. Najprościej udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który skierowałby Pana do urologa, a ten zleciłby Panu badania i przepisał odpowiedni specyfik - przy okazji sprawdziłby Pan ogólny stan zdrowia.
Nie warto kierować się reklamami różnego rodzaju suplementów, skoro dostępne są środki medyczne - należy je jednak stosować pod kontrolą lekarza.

Na koniec uwaga - wielu mężczyzn obawia się i po prostu wstydzi ujawnić problemy związane z erekcją, co nie jest najrozsądniejsze - dla profesjonalnego lekarza bowiem tego rodzaju problem jest zwyczajnym zagadnieniem medycznym, wymagającym rozwiązania, a nie oceny czyjejś męskości czy innej "jakości".

Pozdrawiam i powodzenia.