Problem z erekcją u męża a stumulacja odbytu

Witam serdecznie. Uprawiamy z mężem sex disc często. Nigdy nie miał żadnego problemu aż do wczoraj gdy podczas stosunku jego erekcja opadła. wieczorem gdy chciał udowodnić że wszystko jest ok i znowu sie kochalismy bez problemu tym razem. Mąż się nie masturbuje. Zastanawia mnie czy problem może tkwić gdzieś indziej czy moŻe ją go nie podniecam. Mąż uwielbia gdy palcem stymuluje mu odbyt a wtedy tego nie robiłam. Może jest gejem?

Dzień dobry!

O orientacji seksualnej świadczy preferowanie konkretnej płci, a nie preferowanie rodzaju pieszczot. Dla wielu mężczyzn stymulacja okolic odbytu (szczególnie masaż gruczołu krokowego przez odbyt) jest szczególnie przyjemna i w żaden sposób nie musi to świadczyć o homoseksualności.

Sporadyczne zaburzenia erekcji zdarzają się większości mężczyzn w związku np. z przemęczeniem, osłabieniem, stresem itp. Długoterminowo negatywnie może na to wpływać także dieta, brak aktywności fizycznej, nadwaga, towarzyszące choroby itp. Z wiekiem zmienia się także gospodarka hormonalna, która również może sprzyjać zaburzeniom erekcji.
Jednorazowe czy sporadyczne utraty erekcji nie są jednak zazwyczaj powodem do zmartwień.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Jednorazowe osłabienie erekcji u mężczyzny nie uprawnia do wyciągania tak daleko idących wniosków. Odczuwanie przyjemności podczas stymulacji odbytu również nie wiąże się z "oskarżaniem" go o to, że jest gejem. Prawdopodobnie opisana przez Panią stymulacja odbytu wiąże się po prostu ze stymulacją prostaty (określanej jako "męski punkt G"), która zwiększa poziom podniecenia mężczyzny.

Pozdrawiam.