Problem z fantazjami na temat seksu grupowego

Moj przyjaciel zwierzyl mi sie ze nie zadowala go zwykly seks,chce zrealizowac fantazje seksu grupowego np gang-bang,stwierdzil ze kiedys uprawial normalnie seks z kobieta obecnie lubi tylko perwersyjny seks,widac ze nie potrafi zaangazowac sie w normalny zwiazek czy to jest seksoholizm?

Są jednak takie fantazje, które nie powinny być realizowane.
Do nich należą te o grupowym seksie.
Aktywność seksualna najlepiej jak jest realizowana w diadzie. Optymalnym jest stały związek.
Układy asymetryczne i grupowe są ryzykowne.
Oczywiście niektórzy będą takie fantazje realizować, warto jednak wiedzieć, że można wygenerować różne problemy natury emocjonalnej i nie tylko.
Czasami warto porozmawiać z psychologiem seksuologiem, zanim podejmie się ryzykowne decyzje.
W Poznaniu nie powinno być problemu z dostępnością, nawet nieodpłatnie, w ramach NFZ.
Z nowym rokiem będzie nowa pula punktów, to i terminy zapewne będą szybsze. Potrzebne jest skierowanie od lekarza rodzinnego, jak do większości specjalistów.
Taka Poradnia jest na ul.Polnej, w Szpitalu Ginekologicznym, adres jest w Sieci.
Pozdrawiam Świątecznie. JW, blog.seksuolog.