Problem z gardłem od dwóch lat a wycięcie migdałków

Witam Od 2 lat mam problem z gardłem. w zeszłym roku przebyłem 5 angin, teraz znowu jestem chory. Migdały mam ogromne. Jestem pływakiem i musze niestety przez chorobe ograniczyc treningi. Czy wyciecie migdałów przyniesie korzysc bo słyszałem że zamiast angin bede chorował na oskrzela i płuca.

To bajka! Migdałki są potrzebne do siódmego roku życia, potem już nic nie znaczą a tylko mogą powodować z powodu angin chorobę reumatyczną serca, nerek, stawów itd....Usuń je szybko, nie czekaj na powikłania, które wymieniłem po wyżej.Jestem lubela kiem od urodzenia. Pracowałem w klinice laryngologii dziecięcej w Lublinie na Staszica. Zaufaj mi.