Problem z gazami jelitowymi w pochwie

3 m-ce temu pojawił się u mnie objaw przetoki - gazy jelitowe w pochwie. Ginekolog mówi, że tak małej zmiany nie sposób stwierdzić w badaniu. Macica, przydatki b/z, natomiast na usg jamy brzusznej "struktura lito-płynowa 25 mm na prawo od macicy. Czy to może być guz na jelicie grubym, i czy przetoka może wynikać z jego perforacji? Inne objawy to potworne osłabienie, niestrawione resztki w kale, potworne zagazowanie brzucha (brzuch jak balon). Proszę o pomoc. Mam 30 lat.

Przetoki o których pani pisze sa rzadka sytuacje jeśli sie zaś zdarzają to zazwyczaj jako powikłanie operacji ginekologicznej. By odpowiedzieć definitywnie na pani pytanie wymaga pani zbadania przez gibekologa.