Problem z gojeniem się rany po ekstrakcji zęba

Wiatm była dziś na wizycie kontrolnej u stomatologa i sie okazało ze rana po wyrwaniu osómeki zaczeła się brzydko goić dostałam tablekę przieciw bólowo i zapalną do rany do dam że zaczynam znów odczuwac bol tej strony ból jest ciągły. Czy to dobrze czy żle jutro mam dzwonić do dentysty ?ile razy tak tabletkę się zakłada bo to strzasznie boli?

Magdalena StusiĹska

Po zastosowaniu leku ból powinien ustąpić- więc lepiej jutro skonsultować się ze stomatologiem.