Problem z gromadzeniem tłuszczu w okolicy ud, pośladków, brzucha i pleców

Mam 28 lat,47 kg i 150 cm. Dużo osób twierdzi, że nie mam nadwagi a jednak. Mam problem z tłuszczem gromadzącym się na udach, pupie, brzuchu i plecach. Niestety nie mam czasu na ćwiczenia aerobowe. Warzywa zjadam wyłącznie ugotowane - wyjątek to pomidor, ogórek, koperek. Mój organizm nie toleruje nabiału z rana. Staram się jadać lekko, minimalizować spożycie tłuszczu, unikać słodyczy, wypijam ok.3-4 litrów (herbata z odrobiną cukru, woda). Wiem, że aby dobrze wyglądać muszę ważyć 41-42 kg.POMOCY

Witam,

Jeśli chodzi o wagę idealną dla Pani powinno to być 42,5 kg. Według wskaźnika BMI masa ciała jest prawidłowa, co nie oznacza, że będzie właściwa.
Proszę zwrócić uwagę na rozpiętość normy prawidłowej: 19,5-24,9
W Pani przypadku jest to 20,9 co wcale nie wklucza dużej zawartości tkanki tłuszczowej, która akurat nagromadzenie zaobserwowała Pani w wymienionych przez siebie obszarach.
Jeśli chodzi o dietę to ciężko cokolwiek powiedzieć na ten temat na podstawie tak niewielu informacji - często wydaje nam się że jemy zdrowo, ale nie bierzemy pod uwagę swojego zapotrzebowania, rozłożenia składników odżywczych w posiłkach i porze dnia, co może być dla nas niekorzystne i nie przynosić żadnych efektów poza lepszym samopoczuciem.

Jeśli chciałaby Pani porozmawiać więcej na temat diety zapraszam do umówienia się na darmową wizytę ze mną proszę zadzwonić tutaj:
Akademia Zdrowia – Bydgoszcz
85-212 Bydgoszcz, ul. Dolina 23
tel. 602-496-982, 52 342-88-82

Lub skontaktować się ze mną pod adresem ola@kalorynka.pl

Pozdrawiam,
mgr dietetyk
A. Erdmann
www.kalorynka.pl